Маркетинговий консалтинг

Розробка маркетингу

Успішні компанії не можуть жити тільки завдяки сарафанному радіо, а значить, без маркетингу жодним чином не обійтися. З допомогою інструментів маркетингу можна підвищити продаж компанії і збільшити частку ринку.
Маркетинг і продаж нерозривно пов’язані, тому, займаючись налаштуванням відділів продажу, ми логічно розширили свої компетенції і в маркетингу. Тепер серед наших клієнтів є ті, хто звертається тільки з метою реалізувати маркетингові проекти. Можливо, і ви серед них?

Консалтингові послуги в галузі маркетингу Харків

Починаючи працювати з клієнтом, ми завжди встановлюємо мету, якої потрібно досягти, і терміни, за які можливо реалізувати проект. Далі ми починаємо роботу і знаходимо рішення, яке допомагає досягти поставлених цілей. Ми можемо реалізувати маркетинговий проект будь-якої складності. В результаті роботи з нами ви отримаєте готовий продукт: це може бути, наприклад, тільки стратегія виведення нового продукту на ринок або ж повна її реалізація.
У нас можна замовити такі послуги: стимулювання збуту, створення планів з утримання клієнтів, створення упаковки для продукту або послуги, проведення маркетингових досліджень, замовити створення нових маркетингових стратегій, які будуть більш ефективними, або оцінку ефективності поточних маркетингових стратегій, оцінити рівень задоволеності клієнтів, а також замовити налаштування контекстної реклами і таргету. До того ж наші фахівці володіють актуальними знаннями, щоб ви могли замовити побудову ефективного відділу маркетингу для своєї компанії. Якщо вам потрібен консалтинг з маркетингу — сміливо можете звертатися в 4E Сonsulting.

Хочете дізнатися більше про результати, яких ви можете досягти?
Залишайте заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами.