Провідна консалтингова компанія

Ми – 4E CONSULTING . Компанія, яка оптимізує роботу підприємств, підвищуючи їх ефективність. Наша мета – розвивати середній і великий бізнес України.

Основна наша перевага в тому, що ми розвиваємо бізнес комплексно. У нашій команді є експерти в стратегічному менеджменті, продажах, маркетингу, бізнес-аналізі, фінансах і юриспруденції. Співпрацюючи з нами, вам не потрібно буде шукати підрядників в різних галузях.

Ми завжди гарантуємо результат. На початку проекту спільно з вами ми стверджуємо мету, якої ви хочете досягти. Далі наша команда створює план взаємодії і ми починаємо роботу.

Послуги консалтингу Харків

Цілі, які найчастіше ставлять наші клієнти, – фінансові. За результатами співпраці з нами оборот компаній клієнтів підвищується мінімум на 30%.

Основа нашої роботи – це гнучкість і креативність. У нас немає шаблонів і заготовлених скриптів. Для кожного з клієнтів ми постійно з успіхом вирішуємо нетипові завдання.

Співпраця з нами — це інвестиції у розвиток вашої компанії.
Можливість не витрачати час та гроші на власні помилки.
4E CONSULTING – єдина консалтингова компанія, що гарантує результат.

Вітаю!
Мене звуть Олександр Кіценко, я засновник компанії 4E Consulting.
В основі нашої роботи лежить 4 принципу: економічність, результативність, ефективність, етичність.

Консалтинг для мене і моєї команди перетворився в образ життя, покликання і спосіб реалізації. Показуючи ваші можливості, ми допомагаємо ставити амбітні цілі і досягати їх.

Працюючи разом з командою експертів, буду робити все, щоб через безперервний професійний ріст і особливе ставлення до вас завоювати вашу довіру.

manager-img
ОЛЕКСАНДР КІЦЕНКО
Засновник та власник компанії 4E CONSULTING
Наші експерти
Всі експерти

Експерт з пошуку і підбору персоналу. Психолог з 2-річною практикою. Професіонал в сфері управління поведінкою малих груп. За час роботи реалізував 16+ проектів по оцінці персоналу.

Основна спеціалізація – оцінка персоналу, формування ефективних команд, підбір співробітників під ключ.

Експерт в області бізнес-аналізу. Останні 3 роки працювала з ЦНАП, 3+ проектами державного сектора, 5+ приватними виробництвами, логістикою.

Основна спеціалізація – складання регламентів робіт на підприємстві, розробка і реалізація ефективних рішень в бізнес-процесах підприємств, оптимізація адміністративних і соціальних послуг для відкриття організацій.

Експерт в області стратегічного, соціально-етичного маркетингу та фінансів з 20-річним стажем. Викладач ВНЗ, бізнес-тренер, консультант.

За останній рік успішно розробила понад 10-ти маркетингових стратегій розвитку підприємств.

Основна спеціалізація – побудова відділу маркетингу з 0, виведення нової торгової марки на ринок, навчання персоналу, з’єднання offline з online, аналіз маркетингової стратегії бізнесу.

Експерт в області бізнес-аналізу. Ключові компетенції отримав в проектах в галузі машинобудування та швейної промисловості.

Основна спеціалізація – аналіз, систематизація та автоматизація процесів виробництва; складання регламентів робіт на підприємстві; розробка, реалізація і впровадження оптимізаційних рішень в процеси підприємства.

Експерт з 14-річним практичним досвідом у сфері продажів і управління продажами в сегменті В2В. Реорганізував і побудував з 0 10+ відділів продажів. Сукупний управлінський досвід 8+ років.

Основна спеціалізація – дослідження ринку, розробка стратегії, управління продажами, створення бізнес-архітектури, побудова відділів продажів.

Експерт в управлінні персоналом. За останні 2 роки реалізував 24+ проекти різних масштабів і ступеня складності, побудував 15 ефективних HR-систем повного циклу управління співробітниками.

Основна спеціалізація – побудова та впровадження HR-систем, формування ефективних команд, розробка гнучких систем мотивації і оптимізації ФОП, збільшення зацікавленості команди і зниження швидкоплинності кадрів.

Ми керуємося кількома принципами в своїй роботі
Развитие
Розвиток
Щоб надавати послуги якісно, наша команда постійно розвивається. Ми дотримуємося цієї цінності та даємо клієнту максимальний результат.
Развитие
Відповідальність
Зміни в компанії завжди проходять непросто. Тому наша команда супроводжує клієнта протягом всього проєкту.
Развитие
Етичність
Ми часто стикаємося з тим, що проблеми компанії приховані від власників. Виявляючи їх, наша команда інформує керівництво та шукає рішення.
Развитие
Результат
На старті проєкту ми встановлюємо, до якої мети хочемо прийти та підбираємо для цього ефективні інструменти.
Наші клієнти
Всі клієнти

Українська Вейп Асоціація. Команда експертів проводила аудит відділу продажів.

Наша команда провела аудит системи управління компанією, а також оцінила управлінські навички керуючих закладами мережі.

Українська будівельна компанія. Наші фахівці успішно провели аудит відділу продажів.

Виробництво і продаж великим і дрібним оптом модного елегантного одягу для жінок. Основне завдання в проекті – побудова відділу продажів для В2С-ринку.

Мережа ресторанів швидкого харчування. Основне завдання – аудит системи управління компанією і оцінка управлінських навичок керівників закладами мережі.

Інтернет-магазин автозапчастин. Власник звернувся до нас для проведення аудиту системи продажів і збільшення рентабельності бізнесу.

Основне завдання – оптимізувати організаційну структуру в компанії і вибудувати систему продажів.

Нашій команді вдалося збільшити прибуток компанії в області рітейлу завдяки підвищенню вартості оренди квадратного метру.

Кондитерська фабрика і фабрика морозива. Нам вдалося реалізувати цікаве завдання – вивести торговельну марку на новий ринок.

Мережа сендвіч-барів. Основне завдання – розробити і впровадити систему продажів франшиз.

Девелоперська компанія. Завданням 4E CONSULTING було провести допереговорную роботу, щоб збільшити кількість клієнтів.

Наша команда проводила маркетингове дослідження і розробляла стратегію просування бренду на нові ринки.

Компанія займається виробництвом одягу для спорту. Основним завданням було підвищення продажів в Instagram.

Виробник жіночого верхнього одягу. Власник звернувся із завданням підвищити продажі і вивести компанію в онлайн.

Основним завданням в проекті було проаналізувати і оптимізувати бізнес-процеси департаменту.

Компанія займається продажами сільськогосподарської техніки. Основне завдання в проекті – підвищення продажів.

Команда 4E CONSULTING оптимізувала бізнес-процеси компанії.

Завданням 4E CONSULTING було повне перезавантаження бізнесу і залучення покупців в торгові точки.

Команда 4E CONSULTING реалізувала в компанії ряд проектів, пов’язаних з продажами, виробництвом, HR і логістикою.

Компанія працює в сфері IT. До експертів 4E CONSULTING керівники звернулися із завданням підвищити продажі.

Один з лідерів рекламного ринку Харкова звернувся із завданням підвищити продажі компанії.

Перед командою 4E CONSULTING стояло завдання оптимізувати роботу КП “БТІ”, скоротити витрати і підвищити продажі.