Провідна консалтингова компанія

Ми – 4E CONSULTING. Консалтингова компанія, яка оптимізує роботу підприємств, підвищуючи їх ефективність. Наша мета – розвивати середній і великий бізнес України.

Основна наша перевага в тому, що ми розвиваємо бізнес комплексно. У нашій команді є експерти в стратегічному менеджменті, продажах, маркетингу, бізнес-аналізі, фінансах і юриспруденції. Співпрацюючи з нами, вам не потрібно буде шукати підрядників в різних галузях.

Ми завжди гарантуємо результат. На початку проекту спільно з вами ми стверджуємо мету, якої ви хочете досягти. Далі наша команда створює план взаємодії і ми починаємо роботу.

Послуги консалтингу в Києві та Харків

Цілі, які найчастіше ставлять наші клієнти, – фінансові. За результатами співпраці з нами оборот компаній клієнтів підвищується мінімум на 30%.

Основа нашої роботи – це гнучкість і креативність. У нас немає шаблонів і заготовлених скриптів. Для кожного з клієнтів ми постійно з успіхом вирішуємо нетипові завдання.

Консалтингова компанія «4E CONSULTING» – це злагоджена команда професіоналів, яка багато років віддано працює задля розвитку й процвітання українського бізнесу. Наші високопрофесійні консультанти оптимізують роботу середніх і великих підприємств, відкриваючи для компаній нові горизонти та підвищуючи їх рентабельність.

Основні переваги консалтингової компанії «4E CONSULTING»

Далеко не всі консалтингові компанії настільки потужні й компетентні, що здатні розвивати бізнес комплексно. Наша велика команда складається з найкращих вузькоспеціалізованих спеціалістів, які чудово орієнтуються в різних сферах і постійно поповнюють набуті наукові знання. Разом із застосуванням традиційних інструментів (модель п’яти сил Портеру, типові конкурентні стратегії, PEST-аналіз тощо), наші консультанти володіють інноваційними прогресивними методиками, які відкривають нові можливості, і вміють застосовувати їх в бізнесі клієнта.

Потрібно навести лад у стратегічному менеджменті? Неочікувано скоротилися продажі? Необхідно розробити фірмовий впізнаваний стиль? Терміново знадобився бізнес-аналіз? Фінанси заспівали романси? Заплуталися в тонкощах вітчизняного законодавства? Обравши співпрацю з нами, вам не доведеться шукати окремих помічників в різних галузях. Ми знаємо правильні відповіді на всі ваші запитання.

Що отримають наші клієнти?

Наші замовники мають беззаперечне право сподіватися на гарантований результат. Перед стартом будь-якого проєкту ми спільно з замовником обираємо амбіційну, але цілком досяжну мету. Далі наша команда готує дієвий план взаємодії, і ми розпочинаємо скрупульозну роботу.

Наші консалтингові послуги – це цінний інтелектуальний продукт. Співробітники «4E CONSULTING» докладно аналізують перспективи розвитку різних напрямків галузей економіки, спираючись на науково-технічні знання і враховуючи організаційно-економічні напрацювання останніх років. Фахівці обґрунтовують свої прогнози, враховуючи область їх застосування та орієнтуючись на завдання, поставлені клієнтом.

Основа нашої роботи – це гнучкість і креативність. У нас немає готових шаблонів і стандартних рішень. Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід, забезпечення конфіденційності та продуктивні поради.

Основні види консалтингових послуг, що надає наша компанія

Ми надаємо якісні консультаційні послуги за багатьма важливими для розвитку бізнесу напрямами. Звертайтеся до наших фахівців, щоб замовити консалтинг у таких важливих сферах:

 • фінансова діяльність;
 • управлінський сектор;
 • оподаткування;
 • юридичні послуги;
 • вдосконалення процесів ведення бізнесу;
 • етапи управління підприємством;
 • оптимізація бізнес-процесів;
 • управління ризиками;
 • інвестиційний консалтинг;
 • розробка системи продажів.

Наша команда завжди віднаходить дієві рішення та ефективні шляхи подолання будь-яких проблем. Ми підготуємо надійні кейси за такими напрямами:

 1. Аналітична діяльність.
 2. Прогнозування.
 3. Консультації.
 4. Ревізія діяльності підприємства.
 5. Стратегічне планування.

Співпраця з «4E CONSULTING» — надійні інвестиції у розвиток вашої компанії

Цілі, які переважно прагнуть досягти наші клієнти, пов’язані зі збільшенням рентабельності. За результатами взаємодії з нашими консультантами, оборот компаній зростає мінімум на третину.

Консалтинг для бізнесу допомагає йти в ногу з часом, завжди бути на крок попереду від конкурентів, швидко досягати нових вершин, впевнено реалізовувати поставлені завдання і ставити амбіційні цілі. Часто на ситуацію досить поглянути з боку, щоб побачити прості причини задавнених проблем і знайти швидкі способи їх розв’язання.

Обирайте для консультацій провідну консалтингову компанію «4E CONSULTING» – не витрачайте час та гроші на прикрі помилки!

Співпраця з нами — це інвестиції у розвиток вашої компанії.
Можливість не витрачати час та гроші на власні помилки.
4E CONSULTING – єдина консалтингова компанія, що гарантує результат.

Вітаю!
Мене звуть Олександр Кіценко, я засновник компанії 4E Consulting.
В основі нашої роботи лежить 4 принципу: економічність, результативність, ефективність, етичність.

Консалтинг для мене і моєї команди перетворився в образ життя, покликання і спосіб реалізації. Показуючи ваші можливості, ми допомагаємо ставити амбітні цілі і досягати їх.

Працюючи разом з командою експертів, буду робити все, щоб через безперервний професійний ріст і особливе ставлення до вас завоювати вашу довіру.

manager-img
ОЛЕКСАНДР КІЦЕНКО
Засновник та власник компанії 4E CONSULTING
Наші експерти
Всі експерти

Засновник та власник компанії 4E CONSULTING

Фахівець у галузі побудови систематизації бізнесу та розвитку існуючого потенціалу організації. Реалізував 100+ проєктів у галузі агросектору, IT, e-commerce, рітейлу, юридичного та фінансового консалтингу, а також у держсекторі. У період карантину за рекордні 14 днів запустив бізнес у сфері foodtech. Управлінський досвід понад 8 років.

Основна спеціалізація:

Реорганізація комунальних підприємств та державних організацій, систематизація бізнесу, побудова та розвиток відділів продажу, управління змінами, управління персоналом.

Експерт з 14-річним практичним досвідом у сфері продажів і управління продажами в сегменті В2В. Реорганізував і побудував з 0 10+ відділів продажів. Сукупний управлінський досвід 8+ років.

Основна спеціалізація – дослідження ринку, розробка стратегії, управління продажами, створення бізнес-архітектури, побудова відділів продажів.

Експерт з управління персоналом 4E CONSULTING

10+ досвіду на позиції HRD у великих торгових та виробничих компаніях з чисельністю співробітників 500+.

Понад 12 000 проведених співбесід, сотні “щасливих оферов”. Експерт у побудові систем управління персоналом на основі ціннісного підходу. Реалізувала проект із впровадження комплексної системи оцінки персоналу на основі компетенцій, проєкти з автоматизації всього циклу управління персоналом, розроблення систем мотивацій на базі BSC, керівник проєктів із трансформації організаційних культур.

Великий досвід у підборі та формуванні ТОП-команд.

Основна спеціалізація:

Побудова системних HR-відділів, автоматизація HR-процесів, розробка систем мотивацій на базі BSC, управління та трансформації корпоративних культур, рекрутинг ТОП-менеджерів, керівників середньої ланки, HR-фахівців.

Експерт з продажу 4E CONSULTING

15+ років досвіду в активних продажах, побудові дистрибуційних систем, 12 років на управлінських позиціях національних компаній – лідерів у своїх сегментах: Inkerman Int., ДМКТ “Таврія”, Johnson&Johnson, OLYMP Alc.

Основна спеціалізація:

Управління продажами, розробка систем мотивації для менеджерів з продажу, впровадження систем KPI у роботу відділів продажів, розробка Sales Book та побудова CJM (Customer Journey Map).

Експерт в області фінансової аналітики

Дипломований спеціаліст у сфері фінансової аналітики. Має міжнародний ступінь MBA. 13-річний досвід у банківському відділі в області притягнення клієнтів та фінансування корпоративного сектора економіки. 7-річний управлінський досвід у великому іноземному банку. За час роботи в компанії реалізовано понад 14 проєктів з фінансового аналізу підприємств великого та середнього бізнесу.

Основна спеціалізація:

Аналіз фінансового стану компанії, аудит інвестиційного портфеля, побудова системи фінансового обліку, оцінка рівня кваліфікації та навчання працівників фінансового підрозділу, банківське фінансування.

Експерт з маркетингу

Дипломований спеціаліст у сфері маркетингу та психології. Стратегічний маркетинг, бренд-менеджмент, інноваційний менеджмент, розробка та розвиток торгових марок, аналітика та дослідження ринку, бізнес-планування, просування. Досвід у маркетингу – 18 років, управлінський досвід – 12 років. Керувала відділами маркетингу великих виробничих та керуючих компаній (В2В, В2С).

Основна спеціалізація:

Стратегічний маркетинг, бренд-менеджмент, брендинг, аналітика та дослідження ринку, бізнес-планування, управління асортиментом, ціноутворенням, життєвим циклом продуктів.

Ми керуємося кількома принципами в своїй роботі
Развитие
Розвиток
Щоб надавати послуги якісно, наша команда постійно розвивається. Ми дотримуємося цієї цінності та даємо клієнту максимальний результат.
Развитие
Відповідальність
Зміни в компанії завжди проходять непросто. Тому наша команда супроводжує клієнта протягом всього проєкту.
Развитие
Етичність
Ми часто стикаємося з тим, що проблеми компанії приховані від власників. Виявляючи їх, наша команда інформує керівництво та шукає рішення.
Развитие
Результат
На старті проєкту ми встановлюємо, до якої мети хочемо прийти та підбираємо для цього ефективні інструменти.
Наші клієнти
Всі клієнти

Українська Вейп Асоціація. Команда експертів проводила аудит відділу продажів.

Наша команда провела аудит системи управління компанією, а також оцінила управлінські навички керуючих закладами мережі.

Українська будівельна компанія. Наші фахівці успішно провели аудит відділу продажів.

Виробництво і продаж великим і дрібним оптом модного елегантного одягу для жінок. Основне завдання в проекті – побудова відділу продажів для В2С-ринку.

Мережа ресторанів швидкого харчування. Основне завдання – аудит системи управління компанією і оцінка управлінських навичок керівників закладами мережі.

Інтернет-магазин автозапчастин. Власник звернувся до нас для проведення аудиту системи продажів і збільшення рентабельності бізнесу.

Основне завдання – оптимізувати організаційну структуру в компанії і вибудувати систему продажів.

Нашій команді вдалося збільшити прибуток компанії в області рітейлу завдяки підвищенню вартості оренди квадратного метру.

Кондитерська фабрика і фабрика морозива. Нам вдалося реалізувати цікаве завдання – вивести торговельну марку на новий ринок.

Мережа сендвіч-барів. Основне завдання – розробити і впровадити систему продажів франшиз.

Девелоперська компанія. Завданням 4E CONSULTING було провести допереговорную роботу, щоб збільшити кількість клієнтів.

Наша команда проводила маркетингове дослідження і розробляла стратегію просування бренду на нові ринки.

Компанія займається виробництвом одягу для спорту. Основним завданням було підвищення продажів в Instagram.

Виробник жіночого верхнього одягу. Власник звернувся із завданням підвищити продажі і вивести компанію в онлайн.

Основним завданням в проекті було проаналізувати і оптимізувати бізнес-процеси департаменту.

Компанія займається продажами сільськогосподарської техніки. Основне завдання в проекті – підвищення продажів.

Команда 4E CONSULTING оптимізувала бізнес-процеси компанії.

Завданням 4E CONSULTING було повне перезавантаження бізнесу і залучення покупців в торгові точки.

Команда 4E CONSULTING реалізувала в компанії ряд проектів, пов’язаних з продажами, виробництвом, HR і логістикою.

Компанія працює в сфері IT. До експертів 4E CONSULTING керівники звернулися із завданням підвищити продажі.

Один з лідерів рекламного ринку Харкова звернувся із завданням підвищити продажі компанії.

Перед командою 4E CONSULTING стояло завдання оптимізувати роботу КП “БТІ”, скоротити витрати і підвищити продажі.