Розробка системи мотивації

Система преміювання – один з найважливіших елементів в управлінні ефективністю співробітників і бізнесу. Правильно вибудувана система грошової винагороди та інших видів стимулювання дозволяє компанії фокусуватися на досягненні своїх цілей і стратегічних орієнтирів, створювати ефективні команди й об’єктивно оцінювати свій персонал.

Ми потрібні Вам, якщо …

 • Ваша система мотивації не пов’язана з економічною моделлю бізнесу і не відображає цілей бізнесу;
 • Співробітники постійно отримують премії, але результат діяльності компанії залишається на низькому рівні;
 • Є потреба в об’єктивній оцінці роботи Вашої команди;
 • Змінна частина заробітної плати розподіляється керівниками за суб’єктивними критеріями;
 • Персонал компанії оцінює систему, як непрозору і несправедливу;
 • Кожен підрозділ працює на рішення своїх завдань, але ніхто не працює на досягнення загального результату компанії;
 • У вас немає змінної частини винагороди, система мотивації не прив’язана до цілей компанії й Ви не маєте експертності в її розробці;
 • У вас є потреба зробити систему винагороди комплексною і додати нематеріальні способи мотивації.

Що ви отримуєте?

 • Підвищення рівня залученості персоналу, командної роботи та орієнтації на результат;
 • Дієвий інструмент управління і планування витрат на оплату праці;
 • Економічно обґрунтовану систему премій, раціональне використання ФОП;
 • Розроблені нормативи за окремими показниками для персоналу;
 • Підвищення привабливості на ринку праці. Чітка і прозора система стимулювання залучає фахівців.
 • Зростання ефективності в частині винагороди співробітників.

Як це завдання вирішує 4E Consulting:

На першому етапі:

 • Ми проводимо аудит чинної системи мотивації, наявних KPI;
 • Аналізуємо бізнес-процеси, посадові інструкції;
 • Аналізуємо фактичні фінансові показники Вашої компанії, департаменту, відділу.

На Другому етапі:

 • Проєктуємо і розробляємо систему KPI;
 • Створюємо математичну модель розрахунку змінної частини винагороди;
 • Розробляємо положення про мотивацію персоналу.

На Третьому етапі:

 • Проводимо навчання співробітників замовника використанню і роботі з системою;
 • Супроводжуємо впровадження нової системи мотивації.

Залишити заявку
Відгуки

Кондитерська компанія на ринку вже 25 років і ми прагнемо до постійного розширення збуту. Треба було вивчити кондитерський попит в Дніпрі і Києві і за цим я звернувся в 4E Consulting.

Команда провела колосальну роботу і на черзі вже нові контракти. Цього року наш бухгалтер йде на пенсію і протягом 7 днів знайшли гідну заміну.

В цілому, залишився задоволений виконаною роботою і можу з упевненістю рекомендувати 4E Consulting іншим компаніям.

У 2017-2018 розширили сітку наших медіа-носіїв і зіткнулися з проблемами масштабування. Звернулися в 4E Сonsulting і нам запропонували цілий комплекс конкретних кроків щодо поліпшення роботи. Почалося впровадження.

Ми змінили систему мотивації, структуру і бізнес-процеси у відділі продажів. Потім скорегували свою роботу супутніх відділів і побачили результати.

Задоволені співпрацею і рекомендуємо користуватися послугами компанії.

У нас був неефективний відділ продажів. Сейлзи “щось” робили, а результати не росли. Команда 4E Сonsulting провела діагностику.

Через 30 днів отримали план, що складається з 100 поліпшень, для нашого відділу продажів. Ми підібрали оптимальні варіанти і почали впроваджувати.

Зараз нові вакансії закриваємо за 7 днів, а ефективність селзів зросла на 60% +. З упевненістю можемо рекомендувати 4E Consulting.

Був момент, коли не продавали франшизи, а фултайм займалися внутрішніми процесами. Компанія почала буксувати, а тому звернулися в 4E Consulting, щоб створити свій відділ продажів франшиз.

Команди FreshLine і 4E проводили щотижневі спринти. За рік створили відділ продажів, пропрацювали всі процеси, воронку, лідогенерацію.

Ми приділили увагу і методикою презентації, побудували модель взаємодії з потенційними клієнтами. Завдяки рекомендаціям 4E вдалося отримати суттєві результати.

В роботі Департаменту з’явилося “вузьке місце”, яке треба було швидко знайти і усунути. За рекомендацією Олега Дробота я звернувся в компанію 4E Consulting, яка до цього вже реалізувала проекти в Харківській міській раді.

Мені запропонували рішення – провести аудіювання 3-х співробітників, яких я вважав вузьким місцем. В результаті отримав 200-сторінковий звіт з описом актуальної проблеми і варіантами її вирішення.

Якщо сказати коротко про роботу 4E Consulting, то – це дорого, якісно, швидко і клієнтоорієнтовано.

Комунальний заклад «Офіс реформ Харкова» створено недавно і у нас був запит на побудову організаційної структури всередині компанії.

Ми звернулися за допомогою в 4E Consulting, щоб провести фасилітації нашої команди, визначити її основні цінності і зрозуміти, які бізнес-процеси відбуваються всередині.

Разом з командою 4E Consulting нам вдалося провести 2-ухдневную стратсессію і усвідомити глибинні інсайти і точки росту. Чи задоволені роботою і рекомендуємо до співпраці.

В цьому році ми стали клієнтами 4E Consulting. Нам треба було визначити цілі і стратегію розвитку комунального підприємства на найближчі 5 років. Провівши стратсессію, залишилися задоволені професійним підходом Олександра Киценко і його команди.

4E Consulting – це завжди структура, зрозумілий виклад суті проблеми і пропозиції щодо її вирішення. Зайвий раз переконуюся, що можна робити все самим і розраховувати на якісь зміни, а можна звернутися до професіоналів і отримати гарантований результат.

Провідна консалтингова компанія
Ми, 4E CONSULTING. Компанія, яка оптимізує роботу підприємств, підвищуючи їх ефективність. Наша мета — розвивати середній та великий бізнес України.

Основна наша перевага в тому, що ми розвиваємо бізнес комплексно. У нашій команді є експерти в стратегічному менеджменті, продажах, маркетингу, бізнес-аналізі, фінансах та юриспруденції.

Співпрацюючи з нами, вам не потрібно буде шукати підрядників в різних галузях.