HR консалтинг

Співробітники – як нейрони в мозку: чим більш злагоджено вони працюють, тим ефективніше робота всього організму компанії.

– Чим більш ефективний кожен член команди, тим ефективніше працює бізнес в цілому.
– Чим швидше команда готова приймати зміни, тим швидше розвивається бізнес.
– Чим вищий професіоналізм членів команди, тим стійкіший бізнес до раптових ризиків.

HR консалтинг в Харкові

Персонал компанії – це живий організм, який повинен централізовано керуватися та оперативно реагувати на найменші внутрішні й зовнішні зміни. При таких умовах компанія може стабільно розвиватися і бути конкурентоспроможною стільки, скільки того захоче її власник.

Послуги кадрового консалтингу в Харкові

Як зрозуміти, що наявна система управління персоналом неефективна?

  • Дефіцит кваліфікованих фахівців. У компанію приходять тільки некваліфіковані фахівці, яких необхідно довго вчити, для того, щоб вони почали давати результат. У підсумку доводиться працювати з тими, хто є.
  • Кадровий голод. У компанії по 3-4 місяці відкриті одні й ті ж вакансії, на які співробітники не можуть підібрати потрібних фахівців.
  • Висока зміна кадрів. Новачки в компанії працюють не більше 6 місяців, а відтік досвідчених співробітників з компанії перевищує 10% на рік. Це призводить до зниження інтелектуального активу компанії без можливості його оперативного поповнення.
  • Негативна репутація компанії серед претендентів. Здобувачі на ринку праці передають інформацію про те, що з компанією краще не співпрацювати з ряду причин. Це призводить до того, що спеціалісти рідше доходять на співбесіду або відмовляються від пропозиції на користь іншої компанії на фінальному етапі переговорів.
  • Старіння інтелектуальної цінності кадрів. Співробітники не розвивають свої компетенції й роблять все “по-старому”. Це призводить до того, що компанія не може інтегрувати більш ефективні способи роботи та змушена уповільнювати свій розвиток, поступаючись провідними місцями конкурентам.
  • Влада кадрів. Співробітники чинять опір змінам і ситуативно виконують поставлені завдання або саботують процес роботи компанії. Це призводить до того, що власник для уникнення ризику втрати ключових співробітників йде їм назустріч, тим самим позбавляючи себе можливості ефективно розвивати свій бізнес.
  • Приватизація ключових знань компанії. У компанії існують співробітники, які володіють унікальними, неформалізованими знаннями. Таким чином, їх відхід з компанії призведе до того, що компанія втратить можливість вирішувати ряд поставлених перед нею завдань. Це призводить до того, що ефективність роботи бізнесу залежить від кількох найманих співробітників, які можуть в будь-який момент з нього вийти.
  • Криза достатку. Зростання матеріальної винагороди співробітника призводить не до зростання його продуктивності, а, навпаки, до її погіршення. Таким чином в компанії формуються високооплачувані й малоефективні співробітники.

Але як підібрати співробітника? Які обов’язки у нього будуть? Якими компетенціями він повинен володіти? Скільки йому платити? Як адаптувати? Як знизити плинність кадрів? Співробітники – це фундамент компанії, не дивно, що у власників виникає така кількість питань, пов’язаних з ними.

Підбір персоналу під ключ в Харкові

Для наших клієнтів ми надаємо повний спектр послуг, пов’язаних з управлінням персоналом. Найчастіше це не якісь точкові послуги, які насправді не вирішують першопричини проблеми. Наприклад, ми ніколи не працюємо в режимі “затикання дірок” співробітником, щоб терміново “загасити пожежу”.

Ми будуємо систему управління персоналом, завдяки чому робимо сам процес контролю та управління у вашій компанії повністю прозорим. При цьому ми завжди працюємо за формулою “мінімальний ФОП – максимальна продуктивність”.

Хочете дізнатися більше про результати, яких ви можете досягти?
Залишайте заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами.