HR консалтинг

Співробітники – як нейрони в мозку: чим більш злагоджено вони працюють, тим ефективніше робота всього організму компанії.

– Чим більш ефективний кожен член команди, тим ефективніше працює бізнес в цілому.
– Чим швидше команда готова приймати зміни, тим швидше розвивається бізнес.
– Чим вищий професіоналізм членів команди, тим стійкіший бізнес до раптових ризиків.

HR консалтинг в Києві

Персонал компанії – це живий організм, який повинен централізовано керуватися та оперативно реагувати на найменші внутрішні й зовнішні зміни. При таких умовах компанія може стабільно розвиватися і бути конкурентоспроможною стільки, скільки того захоче її власник.

Послуги кадрового консалтингу

Як зрозуміти, що наявна система управління персоналом неефективна?

 • Дефіцит кваліфікованих фахівців. У компанію приходять тільки некваліфіковані фахівці, яких необхідно довго вчити, для того, щоб вони почали давати результат. У підсумку доводиться працювати з тими, хто є.
 • Кадровий голод. У компанії по 3-4 місяці відкриті одні й ті ж вакансії, на які співробітники не можуть підібрати потрібних фахівців.
 • Висока зміна кадрів. Новачки в компанії працюють не більше 6 місяців, а відтік досвідчених співробітників з компанії перевищує 10% на рік. Це призводить до зниження інтелектуального активу компанії без можливості його оперативного поповнення.
 • Негативна репутація компанії серед претендентів. Здобувачі на ринку праці передають інформацію про те, що з компанією краще не співпрацювати з ряду причин. Це призводить до того, що спеціалісти рідше доходять на співбесіду або відмовляються від пропозиції на користь іншої компанії на фінальному етапі переговорів.
 • Старіння інтелектуальної цінності кадрів. Співробітники не розвивають свої компетенції й роблять все “по-старому”. Це призводить до того, що компанія не може інтегрувати більш ефективні способи роботи та змушена уповільнювати свій розвиток, поступаючись провідними місцями конкурентам.
 • Влада кадрів. Співробітники чинять опір змінам і ситуативно виконують поставлені завдання або саботують процес роботи компанії. Це призводить до того, що власник для уникнення ризику втрати ключових співробітників йде їм назустріч, тим самим позбавляючи себе можливості ефективно розвивати свій бізнес.
 • Приватизація ключових знань компанії. У компанії існують співробітники, які володіють унікальними, неформалізованими знаннями. Таким чином, їх відхід з компанії призведе до того, що компанія втратить можливість вирішувати ряд поставлених перед нею завдань. Це призводить до того, що ефективність роботи бізнесу залежить від кількох найманих співробітників, які можуть в будь-який момент з нього вийти.
 • Криза достатку. Зростання матеріальної винагороди співробітника призводить не до зростання його продуктивності, а, навпаки, до її погіршення. Таким чином в компанії формуються високооплачувані й малоефективні співробітники.

Але як підібрати співробітника? Які обов’язки у нього будуть? Якими компетенціями він повинен володіти? Скільки йому платити? Як адаптувати? Як знизити плинність кадрів? Співробітники – це фундамент компанії, не дивно, що у власників виникає така кількість питань, пов’язаних з ними.

Підбір персоналу під ключ

Для наших клієнтів ми надаємо повний спектр послуг, пов’язаних з управлінням персоналом. Найчастіше це не якісь точкові послуги, які насправді не вирішують першопричини проблеми. Наприклад, ми ніколи не працюємо в режимі “затикання дірок” співробітником, щоб терміново “загасити пожежу”.

Ми будуємо систему управління персоналом, завдяки чому робимо сам процес контролю та управління у вашій компанії повністю прозорим. При цьому ми завжди працюємо за формулою “мінімальний ФОП – максимальна продуктивність”.

СКЛАДНО ВИЗНАЧИТИСЯ З ПОСЛУГОЮ? Заповніть форму заявки та ми самі підберемо вам необхідного спеціаліста.

Які проблеми ми вирішуємо

Ми в Цифрах

Нових клієнтів прийшло до нас по рекомендації

0 +
Реалізованих проєктів на кінець 2020 року
3-6 місяців

Термін одного проєкту

  Напишіть нам свої контактні дані, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин.

  Як швидко подолати кадровий голод? Чому співробітники опираються змінам і відмовляються здобувати нові навички? Що включає індивідуальна програма мотивації ключового спеціаліста? Відповіді на ці та інші важливі запитання допоможуть отримати досвідчені фахівці з кадрового консалтингу компанії «4E CONSULTING».

  Що таке HR консалтинг?

  Кадри, без перебільшення, вирішують все. Секрет успішної діяльності будь-якої компанії – в ефективному підборі персоналу й організації результативної роботи створеного колективу. Знайти відданого працівника, який зможе максимально долучитися до спільної справи, має стати головним і першочерговим завданням. Залучити в компанію професіоналів в наш час – далеко не просте завдання. За них йде справжня боротьба. Пізніше варто серйозно замислитися над тим, яким чином отримати від кожного нового і досвідченого співробітника максимальну віддачу.

  HR консалтинг – це унікальний комплекс експертних послуг, що фокусуються на дієвому використанні персоналу для досягнення конкретних цілей організації, установи чи підприємства.

  Кадровий консалтинг корисний для бізнесу будь-якого розміру та напрямку. Початківцям може знадобитися керівництво з розробки політик та процедур, що відповідають чинному законодавству щодо наймання та звільнення. Невеликі компанії можуть виявити, що виклик консультанта принесе багато переваг з точки зору продуктивності робочої сили. Наприклад, розробка довідника для співробітників скоординує їхні дії у невизначених ситуаціях. Великим корпораціям послуги по керуванню персоналом знадобляться для побудови HR бренду компанії або в організації процесів посередництва під час вирішення конфліктних ситуацій в колективі.

  HR консультування дозволяє використовувати та впроваджувати передові практики управління, враховуючи специфіку та цілі кожної фірми.

  Основні послуги кадрового консалтингу

  Професійна та ефективна hr консалтингова компанія «4E CONSULTING» консультує клієнтів з широкого кола питань, що допомагають бізнесу стати продуктивною та єдиною компанією:

  1. Розробляє дієву систему мотивації працівників: чітке і прозоре нарахування премій посприяє командній роботі та орієнтації на результат.
  2. Вибудовує результативну систему адаптації та онбордінга: час, витрачений на навчання нових співробітників, значно скоротиться.
  3. Створює єдину систему управління корпоративними знаннями: у вашій команді більше не буде «незамінних» фахівців.
  4. Розробляє унікальну систему утримання ключових співробітників в компанії: конкурентна боротьба за кадри залишиться в минулому.
  5. Допомагає створити HR-бренд: максимально широка воронка рекрутингу підвищить рівень залученості й задоволеності всіх членів команди.
  6. Оптимізує наявні витрати на утримання: рентабельність фонду оплати праці значно збільшиться.

  Наші фахівці з кадрового консалтингу забезпечать інноваційний підхід у сфері управління персоналом.

  Переваги незалежного кадрового консалтингу

  Незалежний кадровий консалтинг допомагає поглянути на ситуацію з підбором персоналу «збоку», об’єктивно оцінити результативність як кожного окремого співробітника, так і всього колективу в цілому.

  Компанія «4E CONSULTING» гарантує:

  1. Повний комплекс послуг. Ми пропонуємо професійний кадровий консалтинг для організацій різного масштабу та сфер діяльності. У нас також можна замовити інші HR-сервіси, зокрема нові для українського ринку.
  2. Чітку відповідність чинному законодавству. При розв’язанні будь-яких кадрових питань ми дотримуємося лише «білих» схем взаємодії, слідуємо вимогам Трудового кодексу та інших нормативних документів.
  3. Високу якість наданих послуг. HR-консалтингом займаються фахівці з великим досвідом у кадровій справі, які можуть вирішити як типове, так і нестандартне завдання.

  Основні етапи HR консалтингу передбачають:

  • аналіз поточного стану та кадрового потенціалу компанії;
  • аналіз посадових функцій та організаційно-кадрової структури підприємства;
  • аналіз нинішньої системи кадрового менеджменту, управління кадрами та його мотивації;
  • оптимізацію технології управління та діяльності персоналу.

  Наші спеціалісти проведуть аудит ситуації за допомогою інтерв’ю, спостереження за роботою співробітників та аналізу статистичних даних. Ми вивчимо внутрішні розпорядження та порівняємо їхні вимоги з фактичною організацією процесів. На наступних етапах консультанти розроблять цільову модель (проєктне рішення). Такою моделлю може бути система мотивації чи цільова структура бізнес-процесів. Далі організуємо реалізацію напрацьованих ідей за нашого супроводу.

  Оберіть послуги провідної компанії «4E CONSULTING» – сформуйте злагоджену високоефективну команду професіоналів!

  Команда

  Кейси

  Блог

  Відгуки

  Ольга Прудко

  В цьому році ми стали клієнтами 4E Consulting. Нам треба було визначити цілі і стратегію […]

  Михайло Лазарєв

  Комунальний заклад «Офіс реформ Харкова» створено недавно і у нас був запит на побудову організаційної […]

  Дмитро Гармаш

  В роботі Департаменту з’явилося “вузьке місце”, яке треба було швидко знайти і усунути. За рекомендацією […]

  Вадим Бортник

  Був момент, коли не продавали франшизи, а фултайм займалися внутрішніми процесами. Компанія почала буксувати, а […]

  Олександра Смаракова

  У нас був неефективний відділ продажів. Сейлзи “щось” робили, а результати не росли. Команда 4E […]

  Євген Середа

  У 2017-2018 розширили сітку наших медіа-носіїв і зіткнулися з проблемами масштабування. Звернулися в 4E Сonsulting […]

  Дмитро Лисицький

  Кондитерська компанія на ринку вже 25 років і ми прагнемо до постійного розширення збуту. Треба […]