Побудова HR-бренду компанії

Сьогодні ринок праці належить претендентам. Йде справжня боротьба за професіоналів. В умовах жорстокої кадрової конкуренції й відкритості інформації системна робота з HR-брендом не просто данина моді, а життєва необхідність для будь-якого бізнесу, незалежно від його галузевої приналежності або розміру.

Сильний HR-бренд робить компанію більш стійкою на ринку, допомагає знизити витрати на залучення, відбір та утримання співробітників.

 

HR-бренд – образ компанії як роботодавця.

 

НR-брендинг – позиціювання компанії на ринку праці, що включає розробку і просування образу компанії як роботодавця, привабливого для шукачів та поточних співробітників компанії. Іншими словами, HR-бренд формує ставлення співробітників і здобувачів до компанії, як до місця роботи. Чим краща репутація роботодавця, тим вище шанс залучити й утримати по-справжньому цінні кадри.

Для деяких сегментів ринку привабливий HR-бренд особливо важливий, наприклад коли персонал безпосередньо спілкується з кінцевими споживачами.
Це стосується більшості B2C-галузей: рітейлу, call-центрів, НоReCa.

Крім B2C-компаній, HR-бренд принципово важливий для: вузькоспеціалізованих галузей з обмеженою кількістю кваліфікованих фахівців – фармацевтика, IT, складних виробництв, психологічно складних бізнесів – колекторських агентств, мережевих продажів та інших.

Робота над HR-брендом дозволяє вирішити три головні завдання: знаходити, утримувати й залучати співробітників.

Що ви отримаєте в результаті роботи над HR-брендом:

  • Чітке розуміння своєї цільової аудиторії, портрет ідеального співробітника;
  • Сформовану ціннісну пропозицію роботодавця, або EVP – переваги компанії в очах роботодавців та працівників.
  • Зрозумілі канали комунікації з Вашою аудиторією;
  • Максимально широку воронку рекрутингу;
  • Підвищення рівня залученості й задоволеності персоналу;
  • Зниження вартості найму персоналу в компанії.

Залишити заявку
Відгуки

Кондитерська компанія на ринку вже 25 років і ми прагнемо до постійного розширення збуту. Треба було вивчити кондитерський попит в Дніпрі і Києві і за цим я звернувся в 4E Consulting.

Команда провела колосальну роботу і на черзі вже нові контракти. Цього року наш бухгалтер йде на пенсію і протягом 7 днів знайшли гідну заміну.

В цілому, залишився задоволений виконаною роботою і можу з упевненістю рекомендувати 4E Consulting іншим компаніям.

У 2017-2018 розширили сітку наших медіа-носіїв і зіткнулися з проблемами масштабування. Звернулися в 4E Сonsulting і нам запропонували цілий комплекс конкретних кроків щодо поліпшення роботи. Почалося впровадження.

Ми змінили систему мотивації, структуру і бізнес-процеси у відділі продажів. Потім скорегували свою роботу супутніх відділів і побачили результати.

Задоволені співпрацею і рекомендуємо користуватися послугами компанії.

У нас був неефективний відділ продажів. Сейлзи “щось” робили, а результати не росли. Команда 4E Сonsulting провела діагностику.

Через 30 днів отримали план, що складається з 100 поліпшень, для нашого відділу продажів. Ми підібрали оптимальні варіанти і почали впроваджувати.

Зараз нові вакансії закриваємо за 7 днів, а ефективність селзів зросла на 60% +. З упевненістю можемо рекомендувати 4E Consulting.

Був момент, коли не продавали франшизи, а фултайм займалися внутрішніми процесами. Компанія почала буксувати, а тому звернулися в 4E Consulting, щоб створити свій відділ продажів франшиз.

Команди FreshLine і 4E проводили щотижневі спринти. За рік створили відділ продажів, пропрацювали всі процеси, воронку, лідогенерацію.

Ми приділили увагу і методикою презентації, побудували модель взаємодії з потенційними клієнтами. Завдяки рекомендаціям 4E вдалося отримати суттєві результати.

В роботі Департаменту з’явилося “вузьке місце”, яке треба було швидко знайти і усунути. За рекомендацією Олега Дробота я звернувся в компанію 4E Consulting, яка до цього вже реалізувала проекти в Харківській міській раді.

Мені запропонували рішення – провести аудіювання 3-х співробітників, яких я вважав вузьким місцем. В результаті отримав 200-сторінковий звіт з описом актуальної проблеми і варіантами її вирішення.

Якщо сказати коротко про роботу 4E Consulting, то – це дорого, якісно, швидко і клієнтоорієнтовано.

Комунальний заклад «Офіс реформ Харкова» створено недавно і у нас був запит на побудову організаційної структури всередині компанії.

Ми звернулися за допомогою в 4E Consulting, щоб провести фасилітації нашої команди, визначити її основні цінності і зрозуміти, які бізнес-процеси відбуваються всередині.

Разом з командою 4E Consulting нам вдалося провести 2-ухдневную стратсессію і усвідомити глибинні інсайти і точки росту. Чи задоволені роботою і рекомендуємо до співпраці.

В цьому році ми стали клієнтами 4E Consulting. Нам треба було визначити цілі і стратегію розвитку комунального підприємства на найближчі 5 років. Провівши стратсессію, залишилися задоволені професійним підходом Олександра Киценко і його команди.

4E Consulting – це завжди структура, зрозумілий виклад суті проблеми і пропозиції щодо її вирішення. Зайвий раз переконуюся, що можна робити все самим і розраховувати на якісь зміни, а можна звернутися до професіоналів і отримати гарантований результат.

Провідна консалтингова компанія
Ми, 4E CONSULTING. Компанія, яка оптимізує роботу підприємств, підвищуючи їх ефективність. Наша мета — розвивати середній та великий бізнес України.

Основна наша перевага в тому, що ми розвиваємо бізнес комплексно. У нашій команді є експерти в стратегічному менеджменті, продажах, маркетингу, бізнес-аналізі, фінансах та юриспруденції.

Співпрацюючи з нами, вам не потрібно буде шукати підрядників в різних галузях.