Рекрутинг: пошук та підбір персоналу

Кожен керівник знає, що підбір якісних співробітників – завдання непросте. Крім того, що потрібно витратити досить багато часу на пошук підходящих кандидатів (ще й в умовах відтоку кадрів за кордон), так ще й якісний співробітник повинен володіти рядом професійних знань, особистісних якостей, успішно “влитися” в колектив і т. д. Таких знайти складно, часто на це йдуть довгі місяці, сотні годин керівника і десятки невдалих стажувань.

Найчастіше ці складності пов’язані з тим, що у керівника немає достатньо часу, щоб приділяти його рекрутингу нових співробітників (вакансія нова або умовно складена на підставі колишнього співробітника, який цю посаду займав). Це призводить до того, що знайти “клон” колишнього співробітника стає проблематично, на це впливає сукупність мотивів, цінностей, навичок фахівця, а також ваша історія співпраці. Співробітник, який звільнився, з самого початку не був готовим до вирішення поставлених перед ним завдань, він став таким в ході розвитку у вашої компанії. Цей факт ускладнює підбір нових співробітників.

Рекрутингові компанії часто знаходять людей, які “подобаються” замовнику, тобто підходять по особистісним якостям. Професійні ж якості оцінюють по досвіду, відображеного в резюме, рекомендацій з попереднього місця роботи та інтерв’ю з замовником.

В реальності такий підхід призводить до того, що всі сторони задоволені заміщенням вакансії, а очікуваний результат від нового співробітника так і не досягається. Досягається – компромісний. Це деякий прикордонний стан, який описується як “і звільнити шкода, і результату, який дає, недостатньо. Але хоча б якийсь дає, а то взагалі без співробітника залишимося “.

Замовити HR рекрутинг в Харкові

Ми в своїй практиці вважаємо такий результат неприпустимим, тому завдання з заміщенням вакантної позиції вирішуємо більш масштабно і надійно. Вже протягом 3-х років наша команда організовує ефективний, а не класичний підбір персоналу в Харкові. Це більше, ніж робота з вже “теплими” претендентами. Йдеться про правильні технології, які освоюються і відпрацьовуються роками.

Професійний підбір персоналу в організацію в Харкові

Ще 10 років тому було досить розклеїти оголошення, щоб претенденти шикувалися в чергу на співбесіди, але сьогодні це вже не працює. Ринок праці щодня змінюється, зростає і стає складніше. Разом з ним трансформується кадровий підбір.

Система підбору персоналу складається з декількох етапів. Частина з них не вийде реалізувати без активної участі власника бізнесу, а частина лежить виключно на нас. За роки роботи ми зробили простий висновок:

«Для розвитку бізнесу необхідно не заміщати вакансії, а формувати ефективні команди. Це принципово інший підхід до рекрутингу, реалізований нами».

Як це завдання вирішує 4E Consulting:

  • Ми розробляємо індивідуальний профіль для кожної вашої вакансії, таким чином, ми точно знаємо, де таку людину знайти і що для цього потрібно робити. В цьому профілі ми відображаємо професійні, особистісні, соціальні якості фахівця, який повинен успішно виконувати поставлені перед ним завдання.
  • Ми не “закриваємо вакансії”, ми знаходимо в вашу компанію саме того співробітника, який вирішить всі поставлені перед ним завдання на поточний момент.
  • Якщо вимоги до вакансії суперечливі, неповні або занадто загальні (і швець, і жнець, і на дуді грець), ми допомагаємо власнику розібратися в “складних” вакансіях і знайти оптимальне рішення, яке принесе результат вже сьогодні. </ Li>
  • Ми працюємо за принципом системного рекрутингу і не даємо красивих обіцянок. Ви точно будете знати, коли вакансія буде закрита і за якими критеріями приймати рішення про вихід кандидата на стажування.

Залишити заявку
Відгуки

Кондитерська компанія на ринку вже 25 років і ми прагнемо до постійного розширення збуту. Треба було вивчити кондитерський попит в Дніпрі і Києві і за цим я звернувся в 4E Consulting.

Команда провела колосальну роботу і на черзі вже нові контракти. Цього року наш бухгалтер йде на пенсію і протягом 7 днів знайшли гідну заміну.

В цілому, залишився задоволений виконаною роботою і можу з упевненістю рекомендувати 4E Consulting іншим компаніям.

У 2017-2018 розширили сітку наших медіа-носіїв і зіткнулися з проблемами масштабування. Звернулися в 4E Сonsulting і нам запропонували цілий комплекс конкретних кроків щодо поліпшення роботи. Почалося впровадження.

Ми змінили систему мотивації, структуру і бізнес-процеси у відділі продажів. Потім скорегували свою роботу супутніх відділів і побачили результати.

Задоволені співпрацею і рекомендуємо користуватися послугами компанії.

У нас був неефективний відділ продажів. Сейлзи “щось” робили, а результати не росли. Команда 4E Сonsulting провела діагностику.

Через 30 днів отримали план, що складається з 100 поліпшень, для нашого відділу продажів. Ми підібрали оптимальні варіанти і почали впроваджувати.

Зараз нові вакансії закриваємо за 7 днів, а ефективність селзів зросла на 60% +. З упевненістю можемо рекомендувати 4E Consulting.

Був момент, коли не продавали франшизи, а фултайм займалися внутрішніми процесами. Компанія почала буксувати, а тому звернулися в 4E Consulting, щоб створити свій відділ продажів франшиз.

Команди FreshLine і 4E проводили щотижневі спринти. За рік створили відділ продажів, пропрацювали всі процеси, воронку, лідогенерацію.

Ми приділили увагу і методикою презентації, побудували модель взаємодії з потенційними клієнтами. Завдяки рекомендаціям 4E вдалося отримати суттєві результати.

В роботі Департаменту з’явилося “вузьке місце”, яке треба було швидко знайти і усунути. За рекомендацією Олега Дробота я звернувся в компанію 4E Consulting, яка до цього вже реалізувала проекти в Харківській міській раді.

Мені запропонували рішення – провести аудіювання 3-х співробітників, яких я вважав вузьким місцем. В результаті отримав 200-сторінковий звіт з описом актуальної проблеми і варіантами її вирішення.

Якщо сказати коротко про роботу 4E Consulting, то – це дорого, якісно, швидко і клієнтоорієнтовано.

Комунальний заклад «Офіс реформ Харкова» створено недавно і у нас був запит на побудову організаційної структури всередині компанії.

Ми звернулися за допомогою в 4E Consulting, щоб провести фасилітації нашої команди, визначити її основні цінності і зрозуміти, які бізнес-процеси відбуваються всередині.

Разом з командою 4E Consulting нам вдалося провести 2-ухдневную стратсессію і усвідомити глибинні інсайти і точки росту. Чи задоволені роботою і рекомендуємо до співпраці.

В цьому році ми стали клієнтами 4E Consulting. Нам треба було визначити цілі і стратегію розвитку комунального підприємства на найближчі 5 років. Провівши стратсессію, залишилися задоволені професійним підходом Олександра Киценко і його команди.

4E Consulting – це завжди структура, зрозумілий виклад суті проблеми і пропозиції щодо її вирішення. Зайвий раз переконуюся, що можна робити все самим і розраховувати на якісь зміни, а можна звернутися до професіоналів і отримати гарантований результат.

Провідна консалтингова компанія
Ми, 4E CONSULTING. Компанія, яка оптимізує роботу підприємств, підвищуючи їх ефективність. Наша мета — розвивати середній та великий бізнес України.

Основна наша перевага в тому, що ми розвиваємо бізнес комплексно. У нашій команді є експерти в стратегічному менеджменті, продажах, маркетингу, бізнес-аналізі, фінансах та юриспруденції.

Співпрацюючи з нами, вам не потрібно буде шукати підрядників в різних галузях.