Рекрутинг: пошук та підбір персоналу

ШУКАЄТЕ ПЕРСОНАЛ?

4E Consulting пропонує ефективні рішення в питаннях пошуку та підбору персоналу.

Навіщо Вам наша допомога?

 1. Ви власник бізнесу, у якого немає свого HR, і ви хочете звільнити себе від повного циклу рекрутингу та делегувати цей процес професіоналам;
 2. Ви хочете вийти на інший рівень організації найму і якості кандидатів;

У Вас є власні HR-ресурси, але:

 • Ви активно ростете і Вам потрібні нові співробітники в стислі терміни;
 • Ви шукайте співробітника у вузькій сфері, з унікальною експертизою або іншими складними ввідними для пошуку;
 • Експертності Вашого HR не вистачає для пошуку і ведення переговорів з Топ-менеджерами й керівниками середньої ланки.

Яких фахівців ми підбираємо:

 • Керівників Вищої ланки: Генеральних директорів, Фінансових директорів, Комерційних директорів, директорів з логістики, Директорів по персоналу, Директорів з маркетингу та інше;
 • Керівників середньої ланки: керівників відділів, підрозділів, заступників;
 • Фахівців офісу: бухгалтерів, юристів, логістів, фахівців з постачання, закупівель, ЗЕД, маркетологів, SMM-фахівців, бізнес-аналітиків, секретарів і ін.;
 • HR-фахівців;
 • Менеджерів з продажу В2В, В2С, В2G: менеджерів холодних продажів, акаунт-менеджерів, менеджерів по роботі з клієнтами, лідогенераторів і ін.

Як це завдання вирішує 4E Consulting:

 • Ми знайомимося з Клієнтом особисто, обговорюємо запит / вакансію;
 • Проводимо детальний опис з вакансії: просимо клієнта заповнити заявку, проводимо інтерв’ю;
 • Приїжджаємо до Клієнта, щоб оцінити офіс, дорогу, корпоративну культуру. Побачити все «своїми очима»;
 • Допомагаємо Клієнту скласти профіль посади;
 • Проводимо моніторинг ринку праці для визначення рівня середньомісячного доходу вакансії;
 • Погоджуємо умови співпраці, підписуємо договір;
 • Формуємо стратегію пошуку та канали залучення цільових кандидатів;
 • Розробляємо спільно з Клієнтом тести для оцінювання професійних навичок;
 • Проводимо розгорнуте інтерв’ю з кандидатами. Надсилаємо фідбек за підсумками інтерв’ю;
 • Координуємо процес проведення інтерв’ю на стороні Клієнта на всіх етапах, беремо участь в інтерв’ю з кандидатом разом з Клієнтом;
 • Тримаємо зв’язок з кандидатом і Клієнтом до закінчення випробувального терміну;
 • Допомагаємо Клієнтові оформити офер.

Залишити заявку
Відгуки

Кондитерська компанія на ринку вже 25 років і ми прагнемо до постійного розширення збуту. Треба було вивчити кондитерський попит в Дніпрі і Києві і за цим я звернувся в 4E Consulting.

Команда провела колосальну роботу і на черзі вже нові контракти. Цього року наш бухгалтер йде на пенсію і протягом 7 днів знайшли гідну заміну.

В цілому, залишився задоволений виконаною роботою і можу з упевненістю рекомендувати 4E Consulting іншим компаніям.

У 2017-2018 розширили сітку наших медіа-носіїв і зіткнулися з проблемами масштабування. Звернулися в 4E Сonsulting і нам запропонували цілий комплекс конкретних кроків щодо поліпшення роботи. Почалося впровадження.

Ми змінили систему мотивації, структуру і бізнес-процеси у відділі продажів. Потім скорегували свою роботу супутніх відділів і побачили результати.

Задоволені співпрацею і рекомендуємо користуватися послугами компанії.

У нас був неефективний відділ продажів. Сейлзи “щось” робили, а результати не росли. Команда 4E Сonsulting провела діагностику.

Через 30 днів отримали план, що складається з 100 поліпшень, для нашого відділу продажів. Ми підібрали оптимальні варіанти і почали впроваджувати.

Зараз нові вакансії закриваємо за 7 днів, а ефективність селзів зросла на 60% +. З упевненістю можемо рекомендувати 4E Consulting.

Був момент, коли не продавали франшизи, а фултайм займалися внутрішніми процесами. Компанія почала буксувати, а тому звернулися в 4E Consulting, щоб створити свій відділ продажів франшиз.

Команди FreshLine і 4E проводили щотижневі спринти. За рік створили відділ продажів, пропрацювали всі процеси, воронку, лідогенерацію.

Ми приділили увагу і методикою презентації, побудували модель взаємодії з потенційними клієнтами. Завдяки рекомендаціям 4E вдалося отримати суттєві результати.

В роботі Департаменту з’явилося “вузьке місце”, яке треба було швидко знайти і усунути. За рекомендацією Олега Дробота я звернувся в компанію 4E Consulting, яка до цього вже реалізувала проекти в Харківській міській раді.

Мені запропонували рішення – провести аудіювання 3-х співробітників, яких я вважав вузьким місцем. В результаті отримав 200-сторінковий звіт з описом актуальної проблеми і варіантами її вирішення.

Якщо сказати коротко про роботу 4E Consulting, то – це дорого, якісно, швидко і клієнтоорієнтовано.

Комунальний заклад «Офіс реформ Харкова» створено недавно і у нас був запит на побудову організаційної структури всередині компанії.

Ми звернулися за допомогою в 4E Consulting, щоб провести фасилітації нашої команди, визначити її основні цінності і зрозуміти, які бізнес-процеси відбуваються всередині.

Разом з командою 4E Consulting нам вдалося провести 2-ухдневную стратсессію і усвідомити глибинні інсайти і точки росту. Чи задоволені роботою і рекомендуємо до співпраці.

В цьому році ми стали клієнтами 4E Consulting. Нам треба було визначити цілі і стратегію розвитку комунального підприємства на найближчі 5 років. Провівши стратсессію, залишилися задоволені професійним підходом Олександра Киценко і його команди.

4E Consulting – це завжди структура, зрозумілий виклад суті проблеми і пропозиції щодо її вирішення. Зайвий раз переконуюся, що можна робити все самим і розраховувати на якісь зміни, а можна звернутися до професіоналів і отримати гарантований результат.

Провідна консалтингова компанія
Ми, 4E CONSULTING. Компанія, яка оптимізує роботу підприємств, підвищуючи їх ефективність. Наша мета — розвивати середній та великий бізнес України.

Основна наша перевага в тому, що ми розвиваємо бізнес комплексно. У нашій команді є експерти в стратегічному менеджменті, продажах, маркетингу, бізнес-аналізі, фінансах та юриспруденції.

Співпрацюючи з нами, вам не потрібно буде шукати підрядників в різних галузях.