Наши эксперты

Експерт з пошуку і підбору персоналу. Психолог з 2-річною практикою. Професіонал в сфері управління поведінкою малих груп. За час роботи реалізував 16+ проектів по оцінці персоналу.

Основна спеціалізація – оцінка персоналу, формування ефективних команд, підбір співробітників під ключ.

Експерт в області бізнес-аналізу. Останні 3 роки працювала з ЦНАП, 3+ проектами державного сектора, 5+ приватними виробництвами, логістикою.

Основна спеціалізація – складання регламентів робіт на підприємстві, розробка і реалізація ефективних рішень в бізнес-процесах підприємств, оптимізація адміністративних і соціальних послуг для відкриття організацій.

Експерт в області стратегічного, соціально-етичного маркетингу та фінансів з 20-річним стажем. Викладач ВНЗ, бізнес-тренер, консультант.

За останній рік успішно розробила понад 10-ти маркетингових стратегій розвитку підприємств.

Основна спеціалізація – побудова відділу маркетингу з 0, виведення нової торгової марки на ринок, навчання персоналу, з’єднання offline з online, аналіз маркетингової стратегії бізнесу.

Експерт в області бізнес-аналізу. Ключові компетенції отримав в проектах в галузі машинобудування та швейної промисловості.

Основна спеціалізація – аналіз, систематизація та автоматизація процесів виробництва; складання регламентів робіт на підприємстві; розробка, реалізація і впровадження оптимізаційних рішень в процеси підприємства.

Експерт з 14-річним практичним досвідом у сфері продажів і управління продажами в сегменті В2В. Реорганізував і побудував з 0 10+ відділів продажів. Сукупний управлінський досвід 8+ років.

Основна спеціалізація – дослідження ринку, розробка стратегії, управління продажами, створення бізнес-архітектури, побудова відділів продажів.

Експерт в управлінні персоналом. За останні 2 роки реалізував 24+ проекти різних масштабів і ступеня складності, побудував 15 ефективних HR-систем повного циклу управління співробітниками.

Основна спеціалізація – побудова та впровадження HR-систем, формування ефективних команд, розробка гнучких систем мотивації і оптимізації ФОП, збільшення зацікавленості команди і зниження швидкоплинності кадрів.