Новини

Як ефективно працювати з дому? Добірка книг

Віддалена робота може бути ефективною, але як зробити її такою?

Все просто. Треба поглянути на роботу з дому по-іншому, і допоможуть це зробити 4 книги, описані нижче. Почнемо.

“Rework: бізнес без забобонів”, Джейсон Фрайд, Девід Хенсон

У 2015 році ця книга перемогла в Goodreads Choice Award у номінації “Кращий нехудожній твір”. Вона продавалася з неймовірною швидкістю, і зрозуміло чому: вже з перших хвилин читач розуміє, наскільки неефективне його “правильне” ведення бізнесу.

Автори книги – не інфоцигани, а успішні підприємці, які знають, як почати або поліпшити свій бізнес. Будьте обережні, тому що через пару годин читання точно дізнаєтеся про досягнення дивовижного ступеня свободи й підвищенні ефективності.

Кому корисна книга? Кожному підприємцю. Фрайд і Хенссон дадуть можливість поглянути на бізнес під іншим кутом. Вони надихнуть, здивують і допоможуть вирватися зі звичної рутини.

Друга книга в нашій добірці, що починається на Re, – “Remote: офіс не обов’язковий”. Автори – вже відомі нам Фрайд і Хенсон. У своїй другій книзі вони відповідають на найпопулярніше запитання: “Чи можна працювати ефективно, сидячи вдома?”

Автори відомого бестселера склали свою добірку проблем, пов’язаних з віддаленою роботою. Але, як виявилося, переваг від роботи за межами задушливого офісу більше, ніж в ньому.

Шукаєте у свою команду тільки тих, хто живе у вашому місті? Тоді можна легко втратити кращих. Тепер зручне місце розташування офісу не буде конкурентною перевагою з іншою компанією.

Краще менше, але краще, або працювати треба не 12 годин, а головою. Багато напевно чули ці фрази, що стали назвою популярної книги Джордана Мілна і Мартіна Бьяуго.

Автори склали настільний посібник з 65 способів підвищення продуктивності. У ньому немає мотиваційних закликів в дусі “До біса все, берися і роби”, а тільки те, що працює.

Чи можна розвивати бізнес і підвищувати особисту ефективність, не відсуваючи особисте життя на другий план? Так, і в книзі є багато інструментів і технологій, які оптимізують роботу.

Більше не треба шукати 25-у годину у добі й відкладати довгоочікувану зустріч з друзями. Після прочитання книги знайдеться час для відпочинку, без якого неможливі нові результати.

І закінчити все можна книгою Джені Ягер “Все! Доводь до кінця. Синдром незавершених справ”. Її треба читати тим, хто хоче навчитися управляти своїм часом.
Працювали-працювали, а потім не помітили, як 30 хвилин пройшло за гортанням стрічки в соціальних мережах. Знайоме? З таким стикаються багато.

Джен знайшла багато факторів прокрастинації й неуважності і в книзі розповідає, як від цього позбутися. Автор впевнена, що кожен зможе навчитися керувати часом і своїм життям.

У кожному розділі є техніки планування і саморегуляції, які легко освоїти й відразу відточити на практиці завдяки простим вправам. Успіхів!

Вернуться к списку