Продажі

Книги з продажів: ТОП-5 кращих

Нас часто запитують, які книги з продажів варто прочитати. Питання дійсно важливе, адже літератури по даній тематиці існує більше, ніж часу, який сучасна людина може витратити на читання. Тому в цій статті ми розповімо про п’ять кращих книгах з продажу, які є актуальними на сьогодні.

Метью Діксон «Чемпіони продажів»

У книзі описана нова тактика продажів B2B, заснована на всебічному інформуванні клієнта й адаптації рішення для конкретної ситуації. Маючи у своєму розпорядженні результат дослідження, в якому взяли участь 6000 торгових представників, автори докладно пояснюють, які дані будуть потрібні продавцеві, щоб викликати інтерес клієнта і змусити його переосмислити звичні моделі роботи.

Ніл Рекхем «SPIN-продажі»

У великих продажах, коли мова йде про великі угоди й дорогі товари, завдання продавця – побудувати довірчі ділові відносини з покупцем. Щоб ці відносини відбулися, необхідне тісне спілкування і кілька ділових зустрічей.

Мета книги «СПІН-продажі» – навчити техніці проведення цих зустрічей. Автор стверджує, що головне – ставити під час зустрічей правильні питання. Всі питання він ділить на чотири типи: ситуаційні, проблемні, наслідкові та спонукальні. Англійське SPIN і є абревіатура цих типів питань.

Сергій Азімов «Продаж, переговори»

Ця книга – практична витримка з досвіду автора. Оповідає Сергій Азімов про власну унікальну розробку в галузі продажів і переговорів. Крім практичних порад і правил, книга рясніє конкретними прикладами мовних заготовок, які часто зустрічаються в повсякденному житті людини, яка веде переговори. Це безсумнівно великий її плюс.

Максим Батиров «45 татуювань продавана»

45 татуювань – це, звичайно, не про реальні малюнки. Вони не набиті машинкою на тілі. Ці тату – слід від різних життєвих ситуацій, в яких побував автор. 45 татуювань продавана – це 45 життєвих принципів, які Максим Батиров вивів для себе. Безперечні плюси книги у відсутності занудства і моралізаторства. Автор не стверджує, що потрібно робити саме так, він просто розповідає про свій досвід, а висновки й подальші дії можна зробити самостійно. Крім того, підкуповує велика кільеість кейсів.

Микола Рисев «Активні продажі»

Книга, яку ми вважаємо однією з кращих з продажу. І цілком заслужено. Микола Рисев презентує свій підхід до стратегії ведення переговорів. Це погляд на продажі та переговори зверху з точки зору всього процесу контакту з клієнтом або партнером. Однозначно варто прочитати!

Вернуться к списку