Держсектор


Те, що приватна консалтингова компанія може консультувати державні установи, в усьому світі вже давно нікого не дивує. Наприклад, у одного з консультантів “великої трійки” – компанії McKinsey & Co – ось уже багато років укладено контракт на роботу з Митної та Міграційної службами США. В Україні держава ще поки рідко привертає консультантів. Однак перші проекти вже є. Наша компанія входить в число першовідкривачів.

Державні службовці справедливо вважають, що вони не можуть знати всього і часто їх робота – фокусуватися на інших речах. У той час як консультанти з боку можуть підійти до питання неупереджено, щоб оптимізувати роботу підприємства.

Проблема більшості державних організацій в архаїчних бізнес-процесах

Це не дивно, адже практично всі держпідприємства були засновані десятки років назад. З розвитком технологій бізнес-процеси кардинально не змінювалися. Співробітники змушені виконувати велику кількість непотрібних дій, через що страждає швидкість роботи.

Ще одна значна і поширена проблема державних підприємств – низька замотивованість персоналу. Заробітні плати часто не залежать від результатів, які показують співробітники. Це негативно позначається на кінцевому результаті.

У портфелі компанії 4E CONSULTING є кейси успішної роботи з державними та комунальними підприємствами. Незалежно від специфіки нам вдається перекласти бізнес-модель приватної компанії на державну організацію. Судячи з нашого досвіду, це призводить до значних результатів. Так, наприклад, в одній з організацій нам вдалося підвищити виробничу потужність на 63%. Детальніше про те, як ми це зробили, читайте в розділі “Кейси“.

Бесплатная консультация

Отзывы

Кондитерська компанія на ринку вже 25 років і ми прагнемо до постійного розширення збуту. Треба було вивчити кондитерський попит в Дніпрі і Києві і за цим я звернувся в 4E Consulting.

Команда провела колосальну роботу і на черзі вже нові контракти. Цього року наш бухгалтер йде на пенсію і протягом 7 днів знайшли гідну заміну.

В цілому, залишився задоволений виконаною роботою і можу з упевненістю рекомендувати 4E Consulting іншим компаніям.

У 2017-2018 розширили сітку наших медіа-носіїв і зіткнулися з проблемами масштабування. Звернулися в 4E Сonsulting і нам запропонували цілий комплекс конкретних кроків щодо поліпшення роботи. Почалося впровадження.

Ми змінили систему мотивації, структуру і бізнес-процеси у відділі продажів. Потім скорегували свою роботу супутніх відділів і побачили результати.

Задоволені співпрацею і рекомендуємо користуватися послугами компанії.

У нас був неефективний відділ продажів. Сейлзи “щось” робили, а результати не росли. Команда 4E Сonsulting провела діагностику.

Через 30 днів отримали план, що складається з 100 поліпшень, для нашого відділу продажів. Ми підібрали оптимальні варіанти і почали впроваджувати.

Зараз нові вакансії закриваємо за 7 днів, а ефективність селзів зросла на 60% +. З упевненістю можемо рекомендувати 4E Consulting.

Був момент, коли не продавали франшизи, а фултайм займалися внутрішніми процесами. Компанія почала буксувати, а тому звернулися в 4E Consulting, щоб створити свій відділ продажів франшиз.

Команди FreshLine і 4E проводили щотижневі спринти. За рік створили відділ продажів, пропрацювали всі процеси, воронку, лідогенерацію.

Ми приділили увагу і методикою презентації, побудували модель взаємодії з потенційними клієнтами. Завдяки рекомендаціям 4E вдалося отримати суттєві результати.

В роботі Департаменту з’явилося “вузьке місце”, яке треба було швидко знайти і усунути. За рекомендацією Олега Дробота я звернувся в компанію 4E Consulting, яка до цього вже реалізувала проекти в Харківській міській раді.

Мені запропонували рішення – провести аудіювання 3-х співробітників, яких я вважав вузьким місцем. В результаті отримав 200-сторінковий звіт з описом актуальної проблеми і варіантами її вирішення.

Якщо сказати коротко про роботу 4E Consulting, то – це дорого, якісно, швидко і клієнтоорієнтовано.

Комунальний заклад «Офіс реформ Харкова» створено недавно і у нас був запит на побудову організаційної структури всередині компанії.

Ми звернулися за допомогою в 4E Consulting, щоб провести фасилітації нашої команди, визначити її основні цінності і зрозуміти, які бізнес-процеси відбуваються всередині.

Разом з командою 4E Consulting нам вдалося провести 2-ухдневную стратсессію і усвідомити глибинні інсайти і точки росту. Чи задоволені роботою і рекомендуємо до співпраці.

В цьому році ми стали клієнтами 4E Consulting. Нам треба було визначити цілі і стратегію розвитку комунального підприємства на найближчі 5 років. Провівши стратсессію, залишилися задоволені професійним підходом Олександра Киценко і його команди.

4E Consulting – це завжди структура, зрозумілий виклад суті проблеми і пропозиції щодо її вирішення. Зайвий раз переконуюся, що можна робити все самим і розраховувати на якісь зміни, а можна звернутися до професіоналів і отримати гарантований результат.

Наши кейсы
Все кейсы
Ведущая консалтинговая компания
Мы, 4E CONSULTING. Компания, которая оптимизирует работу предприятий, повышая их эффективность. Наша цель — развивать средний и крупный бизнес Украины.

Основное наше преимущество в том, что мы развиваем бизнес комплексно. В нашей команде есть эксперты в стратегическом менеджменте, продажах, маркетинге, бизнес-анализе, финансах и юриспруденции.

Сотрудничая с нами, вам не нужно будет искать подрядчиков в различных отраслях.